مرکز علمی کاربردی شهرداری بانه

علمی کاربردی بانه

کارگاه تبدیل ایده به کسب و کار

نوشته شده در 24 آذر 1397 | ارسال دیدگاه |

کارگاه آموزشی “تبدیل ایده به کسب و کار در مناطق آزاد” با همکاری پارک علم و فناوری استان کردستان، در روز یکشنبه مورخ 27 / 08 / 1397 در مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری بانه برگزار شد.
ثبت نام در این کارگاه به صورت اینترنتی صورت گرفت. کارگاه تبدیل ایده به کسب و کار در یک روز و با حضور 130 نفر شرکت کتتده برگزار گردید.در این کارگاه یک روزه 130 نفر که به صورت اینترنتی ثبت نام کرده بودند حضور یافتند.

لازم به ذکر است که این کارگاه از ساعت 8 صبح در دو نوبت شروع شد. در نوبت صبح کارگاه ایده پردازی، کارآفرینی، و نحوه تجاری سازی ایده­ ها برگزار شد.

سپس در نوبت بعداز ظهر که از ساعت 30 : 13 تا 17 به طول انجامید، کارگاه بوم شناسی و نحوه تجاری سازی ایده ­ها به صورت عملی برروی بوم کسب و کار به انجام رسید.

در این کارگاه افراد شرکت کننده به 10 تیم تقسیم شدند و هر تیم برروی یک ایده کار کرد.

در نوبت صبح کارگاه ایده پردازی، کارآفرینی، و نحوه تجاری سازی ایده­ها برگزار شد. سپس در نوبت بعداز ظهر که از ساعت 5/13 تا 17 به طول انجامید، کارگاه بوم شناسی و نحوه تجاری سازی ایده­ها به صورت عملی برروی بوم به انجام رسید. در این کارگاه افراد به 10 تیم تقسیم شدند و هر تیم برروی یک ایده کار کردند.

در پایان یک تیم به عنوان تیم برنده مشخص شد و با کارت هدیه به ارزش 500 هزار تومان مورد تقدیر قرار گرفت. به سایر شرکت کنندگان نیز گواهی حضور معتبر اهدا شد.

تصاویر کارگاه تبدیل ایده به کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *