مرکز علمی کاربردی شهرداری بانه

علمی کاربردی بانه

پروژه توسعه بانک اطلاعاتی جامع شهرستان بانه

نوشته شده در 24 اردیبهشت 1397 | ارسال دیدگاه |

از مهمترین­ پروژه­ های درحال انجام در این مرکز می­ توان به پروژه تهیه بانک اطلاعاتی جامع شهرستان بانه اشاره کرد. در این پروژه اطلاعات جامع و کاملی در زمینه ­ها و حوزه ­های مختلف شهرستان بانه توسط اساتید متخصص مرکز جمع­ آوری می­شود و در توسط یک اپلیکیشن در پایگاه داده جمع آوری و ذخیره خواهد شد. مستنداتی از این پروژه پیوست شده است.

بانك جامع اطلاعاتي  شهرستان بانه در حال تهيه و جمع آوری است كه این طرح از دی ماه سال گذشته آغاز شده است، که فاز اول این بانک جامع اطلاعاتي شهرستان بانه تا پایان فرودین ماه سال اينده آماده  و در قالب یک اپلیکشن تحت ویندوز در اختیار مردم قرار بگيرد.

این بانک اطلاعاتی در 15 رشته اصلی و در حوزه هاي اجتماعی؛ فرهنگ و ادب ؛ کشاورزی؛ ادبیات؛ باستان شناسی و تاريخ ؛ معماری و ديگر زمينه ها  توسط تعدادی از اساتید فن در حال تهيه است.

اعتبار لازم برای اتمام این پروژه را یک میلیارد ریال برآورد شده است و تا کنون برای اجرای فاز اول این پروژه 150 میلیون ریال از محل كمك شوراي اسلامي و شهرداري بانه هزینه شده است.

این اقدام را گام موثری در شناساندن ظرفیت و پتانسیل های شهر بانه در حوزه های مختلف می­باشد. از تدوین و جمع آوری این بانک اطلاعاتی افراد مختلفی از جمله عموم مردم؛ دانشجویان و اساتید دانشگاه و همچنین سرمایه گذاران اقتصادی می توانند بهره برداری های لازم را داشته باشند.

تصاویری از نرم افزار بانک اطلاعات جامع شهرستان بانه

………..

جلسات هماهنگی اعضا و کارگروه های پروژه بانک اطلاعات جامع شهرستان بانه

…………

تصاویر کنفرانس خبری پروژه بانک اطلاعات جامع شهرستان بانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *