مرکز علمی کاربردی شهرداری بانه

علمی کاربردی بانه

همایش علمی جنگل های بانه

نوشته شده در 22 اسفند 1397 | ارسال دیدگاه |

صبح روز سه شنبه 21 اسفند 1397 همایش علمی جنگل های بانه با محوریت تنوع گونه ای و مسائل اقتصادی – اجتماعی، در محل همایش های دانشگاه علمی کاربردی بانه برگزار شد. این همایش توسط اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بانه و  با همکاری مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری بانه ، شهرداری، شورای شهر و انجمن پاژین برپا گردید.

این همایش با سخنرانی ریاست محترم دانشگاه علمی کاربردی بانه ، جناب آقای عبدالواحد رفاعی، در رابطه با “نقش انجمن های زیست محیطی در حقظ محیط زیست و آگاهی بخشی به جامعه و اهمیت برگزاری این دست همایش ها”  آغاز گردید .

در ادامه جناب آقای عثمان صالحزاده  مطالعات و پژوهش خود را در زمینه ” تاثیر تخریب انسانی بر ترکیب، تنوع گونه ای گیاهی و ویژگی های خاک در جنگل های بلوط زاگرس شمالی” که در مناطق کوهستانی بانه انجام داده بودند، ارائه دادند..

در بخش پایانی سخنرانی ها،  جناب آقای دکتر سعدالله سنگینی در رابطه با بحران آب ، پیامدها و راهکارهای مواجهه با آن نکات قابل توجهی را به اطلاع حضار گرامی رساندند.

لازم به ذکراز طرف مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری بانه به کسانی که دوره  آموزشی GIS را در این دانشگاه گذرانده بودند، گواهی پایان دوره  اعطا گردید.

.

تصاویر مربوط به همایش علمی جنگل های بانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *