مرکز علمی کاربردی شهرداری بانه

علمی کاربردی بانه

دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمي كاربردي شد

نوشته شده در 3 بهمن 1395 | ارسال دیدگاه |

دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات فناوری طی حکمی دکتر محمدحسین امید را به عنوان رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دكتر محمد فرهادي وزير علوم، تحقيقات و فناوري با صدور حكمي دكتر محمدحسين اميد سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی را به مدت 4 سال به عنوان رئیس این دانشگاه منصوب كرد .

در حكم دكتر محمد فرهادي خطاب به دكتر اميد آمده است:

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارت ارزنده جنابعالي در امر آموزش عالی، و تائید شورای عالی انقلاب فرهنگی به موجب اين حكم برای مدت چهار سال به عنوان رئیس دانشگاه جامع علمي كاربردي منصوب مي شويد.

از جنابعالي انتظار دارد بر اساس اهداف، سیاست­ها و برنامه ­های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و بهره­مندی از تجربیات مفید استادان، محققان و کارشناسان محترم و جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان عزیز و همفکری با سایر مسئولان، گام­های موثری در جهت اعتلای نظام آموزش عالی کشور و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش­بنیان و تحقق سیاست­های اقتصاد مقاومتی بردارید.

ضروری است در حفظ بیت­المال و اعمال سیاست­های موثر به منظور صرفه­جویی در هزینه­ها، پرهیز از تجمل­گرایی، تقویت نظم و انضباط و قانونمندی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه با اتکال به خدای تعالی بکوشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *