مرکز علمی کاربردی شهرداری بانه

علمی کاربردی بانه

دومین کارگاه آموزشی-انگیزشی آشنایی با رویداد شتاب شهر الکترونیک بانه

نوشته شده در 13 تیر 1397 | ارسال دیدگاه |

دومین کارگاه آشنایی با استارتاپ و رویدادهای استارتاپی در روز سه شنبه مورخه 12/04/97 با همکاری پارک علم و فناوری استان کردستان برگزار شد. در این رویداد که با استقبال پرشور علاقه­مندان برگزار شد، آقایان افضلی و صلاحی از طرف پارک علم و فناوری استان کردستان، آقای محمودی از طرف شرکت فنی مهندسی ژرفا و آقای مهندس ارشد حسینی به عنوان مربی و مشاور کسب وکار حضور یافتند و به ایراد سخنرانی پرداختند.

در این کارگاه ابتدا آقای حسینی در مورد استارتاپ، پروژه­های استارتاپی و شرکت­های ­موفق استارتاپی صحبت کردند و شرکت­های بزرگ دنیا که روزی استارتاپی بودند و اکنون جزو غول­های اقتصادی و تجاری دنیا هستند را معرفی کردند و در مورد تجارب خود در زمینه استارتاپ­ها سخنرانی کردند.

سپس آقای مهندس محمودی سخنرانی خود را شروع کردند و به چگونگی شرکت در رویدادهای استارتاپی و شتابی پرداختند، انگیزه­های شرکت در این رویدادها را بیان کردند و در مورد چگونگی آماده سازی تیم­ها برای حضور بهتر در رویدادها صحبت کردند.

در ادامه آقای افضلی به نمایندگی از طرف پارک علم و فناوری استان کردستان به معرفی پارک پرداختند. مزایا و تسهیلاتی که پارک در اختیار استارتاپ­ها و شرکت­های نوپا قرار می­دهد صحبت کردند، از تاریخچه تاسیس پارک در استان کردستان گفتند و کارهایی که تا کنون انجام داده­اند را بیان کردند.

سپس آقای مهندس صلاحی مدیر موسسات پارک علم  فناوری استان کردستان به معرفی شرکت­های دانش­بنیان و چگونگی و شرایط شکل­گیری آن­ها پرداختند و از شرکت­های دانش­بنیانی که تاکنون در استان و زیر نظر پارک علم وفناوری تاسیس شده­اند سخن راندند.

در نهایت پرسش و پاسخ انجام شد و این عزیزان به پرسش­ها و ابهاماتی که حاضران بیان می­کردند پاسخ دادند. در ادامه، گزارش تصویری این کارگاه نشان داده شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *