مرکز علمی کاربردی شهرداری بانه

علمی کاربردی بانه

دانشگاه جامع علمی کاربردی در مسیر دانشگاه کارآفرین

نوشته شده در 25 دی 1395 | ارسال دیدگاه |

 

سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور به برنامه های در دست اقدام دانشگاه جامع علمی کاربردی در راستای تحقق ماموریت دانشگاه کارآفرین اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی به نقل از ایسنا، دکتر امید بزرگ حداد سرپرست معاونت پژوهش و فناوری، دانشگاه جامع علمی کاربردی را فرصتی مناسب برای ارایه آموزش های مهارتی شغل محور معرفی کرد.

وی در ادامه به برنامه های این دانشگاه در راستای تهیه و تدوین بانک اطلاعات رشته های شغلی موجود و انطباق رشته های تحصیلی دانشگاه با طبقه بندی های استاندارد شغلی جهانی و متناسب با مزیت های منطقه اشاره کرد.

دکتر بزرگ حداد ماموریت دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور را در نقش آفرینی در شناسایی فرصت های شغلی جدید مطابق با استانداردهای جهانی مشاغل و جهت گیری دانشگاه به سمت تعریف رشته های شغلی جدید متناسب با مزیت ها و ظرفیت های کشور حائز اهمیت دانست.

سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی به فاصله زیاد مشاغل و رشته های شغلی تعریف شده در کشور با طبقه بندی های استاندارد مشاغل شناسایی شده  در سطح بین المللی اشاره داشت و خواهان همکاری واحدهای استانی با ستاد دانشگاه جامع علمی کاربردی در تدوین بانک اطلاعات رشته های شغلی جدید شد.

وی در ادامه به برنامه های در دست اقدام معاونت پژوهشی دانشگاه جامع علمی کاربردی اشاره کرد و گفت:  تهیه سیستم های جامع اطلاعات پژوهشی در لایه های مختلف، تلاش برای کمک به تجاری سازی ایده ها، توجه به امر بازار یابی و مطالعات بازار برای پشتیبانی از برنامه های کارآفرینی از جمله این برنامه‌ها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *