مرکز علمی کاربردی شهرداری بانه

علمی کاربردی بانه

جلسه ی هم اندیشی نماینده مجلس و شهردار شهر بانه با سرپرست و مدرسان مرکز علمی کاربردی شهرداری بانه

نوشته شده در 12 بهمن 1396 | ارسال دیدگاه |

روز شنبه مورخه 09/10/96 مراسمی با حضور نماینده شهرستان های بانه و سقز در مجلس شورای  اسلامی جناب آقای مهندس بیگلری و شهردار محترم شهر بانه جناب آقای وثوقی، اعضای شورای اسلامی، سرپرست، کارکنان و مدرسان مرکزآموزش علمی کاربردی شهرداری بانه در سالن آموزشی این مرکز برگزار شد.

در این مراسم عبدالواحد رفاعی سرپرست مرکز علمی کاربردی با تبریک سالروز 9دی افزودند حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایت مدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید .

وی همچنین از نماینده مجلس شورای اسلامی در مورد بیمه یارانه ای مدرسان در قالب اتحادیه ی مدرسان وهمکاری ادارات جهت جمع آوری داده ها برای ساخت دایره المعارف جامع بانه درخواست کمک و همکاریکردند تا امور مربوطه به زودی انجام گیرند.

در آخر سخنانشان نیز مجددا از نماینده مجلس جناب آقای مهندس بیگلری و شهردار محترم شهر بانه جناب آقای وثوقی و اعضای شورای اسلامی به خاطر حضور و حمایتشان تشکر کردند و از ایشان جهت ساخت فضای آموزشی درخواست مساعدت نمودند.

در این مراسم شهردار محترم شهر بانه نیز خبر از این داد که در آینده ی نزدیک ساخت فضای آموزشیمرکز علمی کاربردی شهرداری بانه انجام گیرد و این کار در دستور کار شورا و شهرداری میباشد. ویهمچنین حمایت کامل خود را جهت پیشبرد اهداف علمی ،آموزشی و پژوهشی  این مرکز اعلام نمود.

نماینده محترم مجلس شورای اسلامی جناب آقای مهندس بیگلری نیز ضمن تشکر از عوامل اجراییبرگزاری این مراسم قول همکاری و پیگیری کامل موارد درخواستی این مرکز را دادند و تایید کردند هرگونه نیاز و مشکل این مرکز را با جدیدت پیگیری خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *