مرکز علمی کاربردی شهرداری بانه

علمی کاربردی بانه

برگزاری دومین همایش توانمند سازی زنان

نوشته شده در 19 دی 1397 | ارسال دیدگاه |

عصر روز چهرشنبه 19 دی 1397 دومین همایش توانمندسازی زنان در سالن همایش های مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری بانه برگزار گردید که با حضور بی نظیر همشهریان مواجه بود. برای شرکت کنندگان در این همایش گواهی حضور صادر گردید.

این همایش در ادامه همایش طرح توانمندسازی محلات حاشیه شهر در سال 1395، برای دومین بار توسط مرکز آموزش علمی کاربردی برگزار گردید.

برنامه های اجرایی این همایش با حضور ریاست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری بانه و شهردار بانه و همچنین رییس و اعضای شورای اسلامی شهر بانه و روسای سایر ادارات و نهادهای شهر بانه برگزار شد.

آقای عبدالواحد رفاعی رییس مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری بانه به عنوان سخنران با ایراد عرض خیر مقدم مدعوین و مهمانان به صورت تفصیلی به ارائه گزارشی از عملکرد اتاق کارآفرینی مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری بانه طی چند سال فعالیت این اتاق پرداختند و با اشاره به این نکته که دانشگاه علمی کاربردی به عنوان دانشگاه نسل سوم که رسالت کارآفرینی و مهارت افزایی را بدوش میکشد بر این نکته تاکید داشت که فعالیتهای اتاق کارآفرینی این مرکز با همکاری سازمان های مربوطه روز به روز در حال توسعه یافتن است. آقای رفاعی همچنین نکاتی را با موضوع کسب و کار و کارآفرینی و همچنین مشاغل خانگی و نقش آن در اقتصاد خانوار ارائه کردند.

در ادامه جناب آقای سعدالله رحیمی خواه، رئیس محترم اداره میراث فرهنگی، صنعتی و گردشگری شهرستان بانه، گزارشی را از برگزاری کارگاه های و کلاس های آموزشی و همچنین تفاهم نامه همکاری بین مرکزآموزش علمی کاربردی شهرداری بانه با سازمان میراث فرهنگی، ارائه دادند. ایشان در خلال سخنان خویش به لزوم تداوم این همکاری و تاثیرات بسزای آن در توانمندسازی بانوان و رونق کسب و کارهای خانگی اشاره نمودند.

در پایان مراسم لوحهای تقدیر به بانوان موفق در زمینه کارآفرینی و اشتغال ، و همچنین گواهی پایان دوره به بانوانی که در کلاس های آموزشی شرکت داشتند،اهدا گردید.

پوستر اطلاع رسانی برگزاری همایش
تصاویر مربوط به همایش توانمندسازی زنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *