مرکز علمی کاربردی شهرداری بانه

علمی کاربردی بانه

ارتقاء و استقرار سامانه آموزش دانشگاه جامع علمي كاربردي

نوشته شده در 19 شهریور 1396 | ارسال دیدگاه |

معاونت آموزش دانشگاه جامع علمي كاربردي با همكاري دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات ذيل سياستهاي شوراي اجرايي فناوري اطلاعات جهت بهبود و ارائه خدمات حوزه آموزشي، دانشجويان، كاركنان و مديريت دانشگاه در فضاي مجازي، سامانه آموزش خود را ارتقاء داده است. كاهش مراجعه حضوري دانشجويان، بالا بردن كيفيت ارائه خدمات كاركنان به ذينفعان و در اختيار قرار دادن كنترل­هاي لازم براي مديران دانشگاه در راستاي افزايش كيفيت و مديريت سبز دانسگاه از ويژگي­هاي اين سامانه است. از قابليتهاي اين سامانه مي­توان به انعطاف­پذيري آن جهت تحقق فرآيندهاي دانشگاه عنوان نمود. ضمناً برنامه­ريزي جهت استقرار اين سامانه به شرح ذيل صورت گرفته است و در حال اجراست:

–          انتخاب واحد براي اكثر دانشجويان ورودي­هاي قبل از سال 1394 انجام شده است و براي ورودي­هاي سال 1395و بعد از آن مطابق تقويم دانشگاه جامع علمي كاربردي در روزهاي 96/6/16 به بعد انجام مي­شود.

–          پس از پايان تقويم انتخاب واحد، به جا ماندگان يك روز زمان داده خواهد شد. (توصيه مي­شود انتخاب واحد در زمان تخصيصي مطابق تقويم آموزشي انجام شود.)

–          در سامانه جديد امكانات: ارائه درس، ثبت نمرات، انتخاب واحد و شهريه راه­اندازي و فعال است و بخشهاي دانش­آموختگان، ميهمان، مدرسان و موارد ديگر با تعيين اولويت از طرف مديريت خدمات آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي به ترتيب فعال خواهند شد.

–          دانشجويان و كارشناسان مراكز و موسسات آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي مي­توانند اخبار استقرار سامانه و راهنماي نحوه­ي كار سامانه را با مراجعه به آدرس http://edu.uast.ac.ir مشاهده نمايند.

دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه جامع علمي كاربردي

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *