مرکز علمی کاربردی شهرداری بانه

علمی کاربردی بانه

آغاز ثبت نام برای فراخوان تألیف کتب دروس مهارتهای مشترک دانشگاه جامع علمی کاربردی

نوشته شده در 21 خرداد 1396 | ارسال دیدگاه |

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: مهلت ثبت نام برای شرکت در فراخوان تألیف کتب دروس مهارت‌های مشترک این دانشگاه آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر امید بزرگ حداد در این خصوص گفت: متقاضیان شرکت در این فراخوان باید تا 31 خردادماه نسبت به تکمیل فرم و ارسال آن به آدرس الکترونیکی Entesharat@uast.ac.ir اقدام کنند.

وی افزود: علاقه مندان واجد شرایط برای کسب اطلاع از عناوین و محتوای آموزشی دروس مهارت های مشترک و سایر شرایط شرکت در فراخوان می توانند به پرتال معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی به نشانی    http://rt.uast.ac.ir مراجعه کنند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی تأکید کرد: این دانشگاه برای تأمین منابع آموزشی و تألیف کتب دروس مهارت های مشترک، از متخصصان و صاحب نظران حوزه های شغلی و اساتید فرهیخته و جامعه دانشگاهی کشور که واجد شرایط هستند دعوت به همکاری می کند.

دکتربزرگ حداد اضافه کرد: این دانشگاه به عنوان متولی آموزش عالی مهارتی کشور، تربیت نیروی انسانی مؤمن، ماهر، متخصص و کارآفرین را از طریق آموزش توأمان برای کسب و ارتقاء مهارتهای شغلی و مهارتهای محیطی دنبال می کند.

وی عنوان کرد: تألیف کتب دروس مهارت های مشترک (برای مقاطع کاردانی و کارشناسی)، با هدف کسب و ارتقاء مهارتها و شایستگی‌های محیطی از اولویت‌های این دانشگاه است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار داشت: معرفی منبع واحد برای این دروس از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تلاش می شود مؤلفانی برای این امر انتخاب شوند که علاوه بر سابقه آموزشی و پژوهشی، دارای سابقه مهارتی و تخصصی در زمینه کتب مورد نظر باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *